Zapewniam leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie:

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
leczenie próchnicy u dzieci i dorosłych (na życzenie pacjenta zabiegi w znieczuleniu)
leczenie kanałowe zębów
leczenie chorób dziąseł i jamy ustnej
rekonstrukcje złamanych zębów

PROTETYKA
protezy: częściowe, całkowite, szkieletowe
korony i mosty porcelanowe
wkłady koronowe

CHIRURGIA
bezbolesne usuwanie zębów

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
poprawa kształtu i koloru zębów (licówki, wybielanie)
usuwanie osadu ( piaskowanie, skaling)

PROFILAKTYKA
lakowanie, lakierowanie
fluoryzacja

Koferdam stomatologiczny
Jest to system klamer i mocowań, na których rozpięta jest guma izolująca pole zabiegowe (ząb lub grupę zębów). Dzięki pracy z koferdamem tworzy się bariera aseptyczna, która idealnie utrzymuje suchość pola operacyjnego, a pacjent jest zabezpieczony przed aspiracją drobnych narzędzi do przełyku i tchawicy, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy.

Mikroskop stomatologiczny
Umożliwia lekarzowi pracę w powiększeniu. Precyzja pracy daje nieporównywalnie lepszą jakość leczenia. Powiększenie pola zabiegowego wykorzystywane jest głównie w diagnostyce i endodoncji, ale mikroskop staje się coraz częściej niezastąpiony również w pozostałych dziedzinach stomatologii, gdyż leczyć dobrze można tylko to, co widać.

Często jednak znalezienie kanałów jest możliwe wyłącznie dopiero pod powiększeniem, a zatem mikroskop jest tutaj nieoceniony. Za jego pomocą można zajrzeć do wnętrza kanałów korzeniowych, ocenić ich długość i kształt, zlokalizować ewentualne przeszkody (obliteracja, złamane narzędzie) lub uszkodzenia ściany korzenia (pęknięcie, perforacja).
Ponadto mikroskop pozwala nam nie tylko na pracę w powiększeniu, ale przede wszystkim na równomierne i jednolite oświetlenie pola operacyjnego, nawet gdy
leczenie przeprowadzamy w długich i wąskich kanałach korzeniowych.