Dzień dobry!

Nazywam się Robert Frączyk. Pochodzę z Końskich i mieszkam tu od zawsze. Mam żonę Ewę i czwórkę dzieci.
Chciałbym zostać Państwa dentystą.

Staram się, aby wizyty u mnie były spokojne, przyjemne i bezbolesne. Pracuję na najlepszych materiałach. W skutecznym leczeniu pomaga mi nowoczesny sprzęt, w tym mikroskop. Dzięki niemu moja praca staje się dokładniejsza i lepsza.

Szanuję swoich pacjentów i ich czas, dlatego staram się ułatwić nasze spotkania. Wizytę można umówić osobiście lub przez telefon (każdą potwierdzamy telefonicznie na dzień przed). Dzięki temu pacjenci nie tracą czasu oczekując na swoją kolej.

Moja praca daje mi dużo satysfakcji. Zachęcam do zapoznania się z zakresem moich usług, a zainteresowanych pacjentów zapraszam do gabinetu. Zapewniam sumienność w pracy.

Moim największym zainteresowaniem od lat jest endodoncja, czyli leczenie kanałowe zębów, zarówno pierwotne, jak i powtórne (reendo). Chciałbym, aby mit strasznego i bolesnego leczenia, który od lat szerzy się wśród pacjentów, wreszcie został obalony. Zawsze dokładnie tłumaczę, na czym polega całe leczenie i staram się, aby cały zabieg przebiegał bezboleśnie i szybko. Ponieważ samą endodoncją zajmuję się już ponad 10 lat,  ilość –  jak i wielość – trudnych zabiegów pozwala mi osiągać zadowalające wyniki leczenia.

Warto jednak wiedzieć, że skuteczność samego leczenia, nawet najlepiej wykonanego, ocenia się dziś na około 90%, zaś powtórnego na 80%. Wpływ na dalsze funkcjonowanie zęba ma także rodzaj i sposób odbudowy zęba po leczeniu. Niestety, zwykła duża „plomba” nie wystarcza i w zasadzie każdy ząb po leczeniu kanałowym powinien być zaopatrzony w dobrą odbudowę protetyczną typu onlay lub korona protetyczna.